Proč jsi nekřičela? Neměla jsi tolik pít!

Příběhy pomáhají

Proč jsi nekřičela? Neměla jsi tolik pít!

Byla jsem s kamaradkama na festivalu a večer jsme dost pily. Byly jsme pak u stanu a bavily se. Já jsem byla v té předsíni, protože mi místo ve stanu zalehl přítel kamarádky. Potom co všichni usli, tak jsem taky začala pomalu usinat a najednou si ke mně sedl nějaký cizí chlap, kolem 30. Bylo mi to úplně jedno a začali jsme se bavit. Po chvíli mě začal líbat, což se mi nelíbilo a zvedla jsem se, že pujdu do stanu, protože sem tam s nim nechtěla být. On mě chytnul a odtáhl k sobě do stanu. Měla jsem na sobě jenom ponožky a všechny věci včetně peněženky a mobilu zůstaly před stanem. Snažila jsem se ho odstrčit a držela si kraťasy, ale jelikož jsem byla fakt dost opilá a měla menší sílu, tak jsem to vzdala a už si jen pamatuju, jak jsem koukala na moji levou ruku a doufala, že to skončí. Myslím, že jsem nakonec usla. Ráno mě našly kamarádky a vytáhly ze stanu. Dlouho mi trvalo, než mi to všechno došlo.

V tu dobu jsem měla přítele, musela jsem mu to říct, připadala jsem si hrozně, doufala jsem v nějakou oporu. Řekla jsem mu to a on se na mě šíleně naštval a rozhodne jsem se žádné opory nedočkala. Řekl mi, proč jsem nekřičela a že jsem se měla snažit víc. Potom jsem to řekla ještě mému kamarádovi, protože jsem furt doufala v oporu. Ten mi zase sdělil, že kdybych se tolik neožrala, tak se mi nic takového nestane. Udělala jsem šílenou chybu a taky za ní pořádně zaplatila. Alkohol je zrádná věc, musíme si dávat pozor. Mohli bysme hodně věcem předejít.


Co k tomu říct?

Strašný je, jak se k tomu postavil přítel a kamarád. Bohužel je takových spousta – neli většina. Protože je to automatické – máme to v povaze. Pokud by před námi stála oběť i útočník. tak samozřejmě vytýkáme vše útočníkovi, ale protože tu není a stojí před námi „pouze oběť“, tak je jednodušší hledat vinu právě u ní. Protože musíme přece najít vinu! Musíme být soudce, to se od nás očekává. Nebo ne?

NE!!!

Sleduj projekt na dalších sítích

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Líbí se ti projekt? Sdílej ho dál!:)

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram
Follow by Email