Počkal, dokud jsem neusnula…

Příběhy pomáhají

Počkal, dokud jsem neusnula…

Abych přiblížila trochu situaci taky jsem byla coura, podle mých rodičů promiskuitní, já to ale za žádných okolností nechci vidět jako něco za co bych se měla stydět, hlavně já přesně věděla proč chci žít takhle a ne jinak v daný době. Mýho prvního kluka jsem měla těsně předtím než jsem šla na vysokou školu a i když to byl člověk, kterej za to opravdu nestál protože mu nebylo blbý že ho živí o 6 let mladší holka ze svý prázdninový brigády (samozřejmě když sme spolu začínali tak normálně pracoval a jeho rodiče jsou opravdu pracovití lidé tak mě to ani nenapadlo) pointa je v tom že jsem si uvědomila jak moc může zamilovanost ovlivnit mysl a že i přesto že můj sen byl žít v Alpách najednou jsem začala přemýšlet o tom že vlastně chci zůstat v tom našem zapadákově, protože prostě chci být s ním. V tomhle je láska opravdu mrcha, ale jinak se snažím pořád věřit, že i přesto je láska to co do velké míry dává naším životům smysl.

No ale zpět k pointě, protože jsem věděla co může zamilovanost způsobit mému mozku a v 19ti jsem se hlavně cítila moc mladounká na vztah a věděla jsem že chci po bakaláři do těch milovaných Alp (kde teď právě jsem!), tak jsem prostě nechtěla mít v tý době vztah a zároveň jsem ale taky nechtěla žít jako jeptiška a opravdu toho nelituju, že jsem tenkrát během těch tří let vystřídala asi 15 partnerů. Na druhou stranu jsem měla holt smůlu na to, že jsem v tomhle období potkala, co potkala, měla ve svym životě pár debilů. Když jsem byla na erasmu tak jsem tam měla kamaráda, byli jsme taková partička lidí, částečně full-time studenti a částečně výměnný, no a já teda musím se přiznat že jsem malinko vycítila, že se možná tomuhle kamarádovi snad i líbim, ale přesně on věděl, že mám kluka s kým spím (takový ten kamarád taky rád) a on měl taky přítelkyni u něho doma. Toť teda omáčka okolo abych lépe vystihla situaci, moc se omlouvám, psaní mi zrovna moc nejde a tak je to celý asi delší než by být mohlo.

Abych se dostala k příběhu samotnému, tak když tento kamarád dělal rozlučku, poslední párty před tím než letěl zpátky domů, to jsme se tenkrát už znali asi 7-8 měsíců, tak jsme šli do jednoho tanečního klubu a on i koupil takový ten kýbl s flaškou vodky, redbullem a tak, takový ty jak si v některých klubech může člověk koupit. No já určitě jsem byla docela opilá i v klubu, ale ne tak že bych o sobě nevěděla nebo že bych nemohla stát na nohou, ono já celkově ještě nikdy nezažila to čemu ostatní říkaj okno, já jsem totiž vždy při vědomí jen občas mě opustí tělo, že začnu zvracet (a to dneska už i třeba po třetím pivu se občas cítím zle a to se nemusím ani cítit nějak opilá).

Co bylo dál, byla nálada a já jsem tancovala a opravdu přiznávám jsem flitrovala s lidma v klubu, nejen s ním samotným ale i s jiným kamarádem a pak s neznámými, dokonce i s holkou, prostě jsem s nima tancovala takovým tím flirtovním způsobem a i se jich u toho dotýkala, toho kamaráda jsem se možná fakt dotýkala i trochu víc, když nad tím přemýšlím, tak to na diskotéce (tohle slovo je jak z dob Michala Davida) je poměrně normální jev, když se člověk rozhlédne tak spousty lidí spolu takto tancuje, já si to ale delší dobu dávala za vinu, že proto se stalo to co následovalo potom. Když jsme pak já a ještě dva kamarádi co jsme bydleli na stejné studentské koleji (mezi nimi i tento co měl rozlučku) vyšli z klubu tak nějak se mi podlomily kolena, nebylo to poprvý, na mě ten čerstvý vzduch venku víckrát zapůsobil stejně že v klubu dobrý a když člověk vyjde ven najednou se začne vše točit, i proto mi přijde opravdu těžký u tvrdýho alkoholu jako vodka nebo tequila odhadnout hranice, no od této noci stejně už nepiju a nebo jen s opravdu dobrými známými nebo rodinou a tvrdej už vůbec takže mi je to v celku i jedno :).

No ale tím že jsme šli stejným směrem tři tak mi kluci pomáhali přidržovat abych šla rovně a když jsme došli ke koleji tak druhý kamarád se rozloučil a šel k sobě a ten, který měl rozlučku tak šel ještě se mnou k mým dveřím.

U vchodových dveří do bytu už jsem mu říkala, že děkuju a že už může jít domů že jsem v pořádku a odemkla a běžela rychle na záchod protože jsem cítila že na mě jde zvracení, tam jsem určitě chvíli pobyla a pak když jsem z koupelny vyšla s kýblem v ruce který jsem si nesla do pokoje, tak tento kamarád stále stál v bytě což mě zarazilo a tak jsem zase zopakovala at jde už domů že jsem v pořádku. Když jsem v tomhle stavu tak je pro mě normálně nemyslitelný lehnout si na postel a tak jsem si sedla vedle postele s tim kýblem že počkám až se mi přestane točit hlava. Ale tento kamarád tam pořád stál a tak jsem pořád opakovala ať už jde pryč že je vše dobrý no a on po chvíli řekl že půjde pryč až když mě uvidí jak ležím v posteli a tak jsem se přemohla v domnění že pak opravdu odejde a že si pak zase sednu.

Pamatuju si že jsem opravdu mockrát dokola opakovala ať už jde pryč, ale on tam pořád stál u těch dveří, a já byla po tom co jsem zvracela tak vysílená abych se zvedla a vystrčila ho ze dveří pryč a zabouchla za ním a tak jsem jen pořád opakovala ať jde už pryč. On tam počkal dokud jsem neusnula a pak si ke mě vlezl sundal mi silonky a kalhotky a vyhrnul sukni a začal se mnou mít sex když jsem spala. Nejsem si uplně jistá jak daleko se dostal ale když jsem se probrala, tak byl jeho žalud přímo na mojí to slovo od V nebudu psát 😉 a samozřejmě bez kondomu!

A ano já dost v tom klubu flirtovala a možná bych si to s ním i rozdala kdyby se to celý vyvíjelo jinak, ale tohle je nepřípustný. Jeho jsem hned druhý den odstranila z přátel na fb a i když se mě pokusil nekolikrat kontaktovat nebo dokonce po letech znovu přidat na fb nikdy jsem neodpověděla. Po pár dnech jsem se s tím svěřila jedné kamarádce z té naší party a ona mi na to jen řekla něco že to je hustý (Krass) a že ale na to mistrovství světa ve fotbale za nim nejspíš i tak poletí…

Sleduj projekt na dalších sítích

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Líbí se ti projekt? Sdílej ho dál!:)

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram
Follow by Email