„Jednou jsem bratrovi řekla, že kdybych se udusila, nikomu by to nevadilo.“

Příběhy pomáhají

„Jednou jsem bratrovi řekla, že kdybych se udusila, nikomu by to nevadilo.“

Říkejme této hrdince Nikola. Nikča nepochází zrovna z ukázkové rodiny a odmalička se potýkala s šikanou a přehnaně tvrdým chováním sama k sobě. Téměř destruktivním.

Střední škola měla být vysvobozením, ale bohužel se tak nestalo. Přes Twitter si našla spřízněnou duši, do které se zamilovala. Bohužel dost jednostranně. Jakmile si jí omotal kolem prstu (což když se k vám okolí chová zle není nic těžkého) přestal si na cokoli hrát. Choval se hrubě, bez lásky a citu. Ozval se, jak se mu to hodilo, a obvykle jen kvůli sexu. A pak … „U něj v pokoji typický schéma. Sedl si na postel, čekal, až se vysvleču a lehnu si k němu. Ale já během mazlení řekla, že nechci. Že prostě ne. Byla jsem nahoře a on se do mě snažil dostat. Já řekla, že nechci. A že ani nemá kondom. Hroznou silou mě na sobě držel a já se nějak vymanila a lehla si zády k němu ke zdi. Začala jsem brečet. Doufala jsem, že se třeba přitulí a omluví se. Dvě hodiny jsem tam takhle ležela, než zas dostal chuť. Lehl si blíž a zas se mě dotýkal. Já opět řekla, že nechci. Takhle to bylo asi hodinu. Tak jsem si řekla, že udělám to, co chce, a budu mít klid. Pak jsem přestala reagovat. V té době mě každý sex strašně bolel a modlila jsem se za konec. Nasadil si kondom a udělal to. Já začala brečet, protože mi došlo, že jsem v pasti, že má hroznou sílu, kterou mě drží. Když bylo po všem, já se oblékla a jela ještě ten večer domů. Vůbec mi nedocházelo, co udělal. Že ještě dva roky potom budu mít noční můry…“

 

„Další noci jsem nespala, budila se s nočníma můrama, propocená, vzbudila jsem se tím, jak se třepala a nemohla přestat. Tady asi začali moje psychický problémy. Deprese byla moje nová kámoška a stejně tak, teď už vím – porucha příjmu potravy. Myslela jsme si, že to udělal, protože jsem ošklivá a k ničemu jinýmu nejsem dobrá. Naši začali víc pít a já se uchýlila k sebepoškozování. Při záchvatech jsem si jen tak zaryla nehty do kůže a nepřestávala se škrábat. Byla to taková úleva. Fyzická bolest byla najednou příjemná… Byla jsem hodně dlouho zlomená. Ale když se mi ozval, já odepsala. Sešli jsme se asi 4 měsíce po TOM dni. Nemohla jsem se na něj dívat, nemluvila jsem, jen jsem seděla v parku vedle něj a brečela. Cítila jsem že je vedle a bylo mi tak špatně. Týden jsem potom žila jen na jednom jídle denně.“

Ve třeťáku se dostala do fáze, kdy se snažila sama sobě dokázat, že za něco stojí, že je pěkná a to přes náhodný sex, po němž přišla šílená morální kocovina, kterou si samozřejmě donekonečna vyčítala.

Ale teď po nějakých dvou letech je zamilovaná do super kluka, který počkal s prvním sexem dva měsíce, všechnu mu řekla a při každém panickém záchvatu jí drží za ruku a je při ní. Takže společně (ideálně i s odbornou pomocí), se pomalu, ale jistě dostanou přes to přese všechno.


 

PS: Než tenhle článek vyšel se spolu s přítelem sestěhovali😍

Sleduj projekt na dalších sítích

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Líbí se ti projekt? Sdílej ho dál!:)

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram
Follow by Email